Потрапити У Болгарію стане легше

Болгарія  вирішила спростити  процедуру отримання віз для громадян України, Росії, Білорусі та Молдови.

Болгарія  вирішила спростити  процедуру отримання віз для громадян України, Росії, Білорусі та Молдови.  Відповідне розпорядження 4 червня видало міністерство закордонних справ Болгарії. Таким чином болгари намагаються привабити туристів на літній відпочинок. 

За інформацією прес-служби МЗС Болгарії,  спрощення стосуватимуться строків ухвалення рішення про видачу віз, зменшення переліку необхідних документів. Зокрема, для організованих туристів візи видаватимуть протягом 10 календарних днів після надходження заяви та документів (нинішній термін – від 10 до 30 днів).

Також розширено перелік категорій громадян, які зможуть отримати візу безкоштовно.  Так  безкоштовні візи видаватимуть особам, які беруть участь у міжнародних молодіжних спортивних і культурних заходах. Такі ж візи будуть оформлятися учасникам програм культурного, наукового, спортивного обміну, організованих містами-побратимами. Не платитимуть за візи учні і викладачі, які здійснюють поїздки з метою навчання, наукові працівники, представники громадських (некомерційних) організацій у віці до 25 років, що беруть участь у семінарах, конференціях, спортивних і культурних заходах.

Заяви нового зразка на отримання візи можна буде подавати вже з 15 червня  цього року. Нагадаємо, з 18 липня 2008 р. Болгарія ввела спрощений режим транзитного проїзду через територію Болгарії для іноземців, які потребують візу для в’їзду в цю країну.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.0542 / 4.06MB / SQL:{query_count}