Уряд назвав точні дати локдауну: що заборонять і коли

Карантин у межах «помаранчевого» рівня продовжили до 28 лютого 2021 року

Прем’єр-міністр на засіданні уряду 9 грудня оголосив про запровадження локдауну в Україні з 8 по 24 січня. Кабінет міністрів ухвалив відповідну постанову.
Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, на час зимового локдауну заборонять, зокрема: роботу кафе, барів, ресторанів, крім як на виніс та на доставку, і закладів харчування в аеропортах; роботу кінотеатрів, театрів; діяльність фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів; роботу торговельно-розважальних центрів (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією); торгівлю непродовольчими товарами; проведення будь-яких розважальних, спортивних чи культурних масових заходів.
Також буде заборонено відвідування закладів освіти, крім дитячих садків. Школи і вищі навчальні заклади в цей час пропонують відправити на канікули. Наразі до 8 січня діятиме «помаранчевий» рівень обмежень у рамках коронавірусного карантину. Він передбачає, що дитячі садки та школи продовжують працювати у звичайному режимі.
Заборонено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти, якщо більш ніж 50% учнів та персоналу закладу освіти перебувають на самоізоляції через контакт з особою, в якої підтвердили COVID-19.

У січні, як зазначають в уряді, громадський транспорт не зупинятимуть, повідомив прем’єр-міністр. Також працюватимуть продуктові магазини, аптеки, банки, поштові оператори, готелі.
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов також розповів, що перукарні та салони краси так само продовжать роботу, але лише за передзаписом – без очікування клієнтів у приміщенні.
Уряд рекомендує підприємствам по можливості перейти на дистанційну роботу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.1954 / 4.06MB / SQL:{query_count}