Бійців запрошують до громадського обговорення

Мовиться про довідник, який стане «дорожньою картою» ветерана та його родини в процесі соціалізації та повернення до мирного життя

У середу, 15 квітня, о 10.00 в он-лайн форматі на платформі Hangouts відбудеться перший етап громадського обговорення змісту «Довідника супроводу ветерана та його сім’ї в процесі інтеграції до мирного життя». Проект реалізовується Центром ментального здоров’я ветеранів за підтримки Програми НАТО з переходу з військової кар`єри на професійну цивільну та соціальної адаптації.
Довідник стане «дорожньою картою» ветерана та його родини в процесі соціалізації та повернення до мирного життя, інформує Мінветеранів. 
У ньому будуть зібрані покрокові практичні рекомендації психологічної підтримки ветерана та надані відповіді на найактуальніші запитання, що виникають в осіб, які тісно спілкуються з ветеранами у рамках професійної діяльності або особисто.
Запрошують лікарів, громадські організації, реабілітологів, психологів, психотерапевтів, юристів, а також зацікавлених ветеранів АТО, які пройшли через процес соціалізації і адаптації, долучитися до підготовки довідника.
Долучитися до обговорення можна попередньо зареєструвавшись за номером телефону: (068) 101 7683 (Тетяна Сіренко).
Пропозиції також можна надіслати на електронну адресу: forestglade.vet@gmail.com

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2637 / 4.05MB / SQL:{query_count}