Мотивація залишитися вдома

Укрпошта пропонує сім найпопулярніших послуг, якими можна скористатися, не виходячи з дому

Під час карантину Укрпошта пропонує рішення, аби клієнти витрачали менше часу, і залишалися вдома. Компанія заохочує українців користуватися основними послугами онлайн, не покидаючи домівки.
Так, Укрпошта надає послуги з адресної доставки, а також онлайн-сервіс: отримати пенсію та соціальні виплати, сплатити комунальні платежі, замовити ліки, оформити онлайн-передплату, отримати поштовий переказ «З картки додому», замовити продукти та інші товари широкого вжитку, купити товари з інтернет-магазинів.
Аби замовити послуги не виходячи з дому, потрібно лише знати листоношу, який обслуговує ваш будинок. Для цього можна заповнити коротку онлайн-форму bit.ly/lystonosha або зателефонувати до контакт-центру за телефоном: 0−800−300−545 та набрати цифру 9. Користувачі також можуть скористатися основними послугами через смартфон чи комп'ютер на сайт компанії чи в мобільному додатку.
«Укрпошта і у звичайний час, і в умовах карантину працює для того, аби українці в будь-якому населеному пункті отримували всі необхідні послуги. Особливо це важливо для 15 млн жителів в невеликих містах та селах, для яких ми – і пошта, і банк, і магазин, а тепер ще й аптека, бо доставляємо ліки. Для багатьох клієнтів такий „зв'язок із світом“ підтримують наші листоноші. І зараз час, коли їхня робота як ніколи цінна та актуальна. Тому и пропонуємо простий канал для знайомства з ними. Сподіваюся, ця ініціатива змотивує українців залишатися вдома, а ми подбаємо про те, щоб послуги «прийшли» до них. Звісно, в захисній масці і рукавичках», — каже генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.
До кінця дії карантину послуга Укрпошти «З картки додому» надаватиметься без комісії. Будь-хто, не виходячи з дому, може надіслати гроші зі свого карткового рахунку своїм рідним або близьким, а листоноші Укрпошти віддадуть готівку адресату. 
В березні Укрпошта почала доставляти споживачам лікарські засоби. В рамках партнерства з Liki24.com в період карантину ця послуга є безкоштовною для усіх населених пунктів, окрім обласних центрів. Також на час карантинних заходів Укрпошта безкоштовно зберігає відправлення у відділенні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.4323 / 4.06MB / SQL:{query_count}