Гроші чекають у травні

Світовий банк виділить Україні 150 мільйонів доларів на підтримку вразливих верств населення

Світовий банк виділить Україні додаткові 150 мільйонів доларів для поліпшення соцзахисту. Також гроші підуть на підтримку вразливих верств населення у період епідемії, повідомили в Мінсоцполітики України. Про це домовилися представники уряду України та Світового банку.
«Україна отримає додаткові кошти від Світового банку в розмірі 150 мільйонів доларів, зокрема, 50 мільйонів доларів для підтримки  вразливих верств населення у період епідемії та 100 мільйонів доларів для поліпшення рівня соціального захисту загалом», – зазначають у міністерстві.
У травні Україна отримає 50 мільйонів доларів для посилення соціальної підтримки населення. За даними міністерства, ці кошти скерують на виплати пенсіонерам, отримувачам соціальної допомоги у зв'язку з інвалідністю. Також за рахунок цих коштів на час карантину підвищать розмір субсидії і знімуть обмеження на призначення цього виду підтримки тим, хто через карантин втратив роботу.
Ці гроші надають у якості додаткового фінансування для проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який  впроваджується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку з 2014 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8542 / 4.05MB / SQL:{query_count}