Послаблення для малого бізнесу

Під час карантину фізичні особи-підприємці можуть вести облік доходів і витрат без використання книги обліку доходів

«Фізичні особи-підприємці (ФОП) можуть вести облік доходів і витрат без використання книги обліку доходів, якщо ведення книги повинно було розпочатися після встановлення карантину. Відповідні зміни до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» схвалив Кабінет Міністрів України 1 квітня», – йдеться у повідомленні на сайті Міністерства цифрової трансформації України (Мінцифри).
У відомстві пояснили, що на період карантину, з 12 березня та до 24 квітня, була встановлена низка обмежувальних заходів, один із яких – заборона роботи закладів торгівлі, зокрема тих, що здійснюють продаж книг обліку доходів. Через неможливість придбання таких книг уряд й ухвалив рішення тимчасово припинити їх використання на період карантину.
У Мінцифри уточнили, що водночас ФОПи мають внести дані про всі доходи та витрати, отримані та здійснені ними протягом карантину. Заповнену книгу обліку доходів потрібно подати до контролюючих органів протягом трьох місяців із дня ухвалення рішення про скасування карантину.

Фото: архів

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4095 / 3.96MB / SQL:{query_count}