Коронавірус дістався до армії

У Збройних силах України зареєстровано два випадки

У Збройних силах України зареєстровано два випадки зараження коронавірусом. Про це повідомляє пресслужба Командування медичних сил Збройних сил України (ЗСУ). «Працівниця ЗСУ, лікарка Хмельницького військового госпіталю, з кінця березня поточного року перебувала на амбулаторному лікуванні з приводу ГРЗ. 1 квітня після погіршення стану госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні, діагноз – пневмонія. Того ж дня методом ПЛР діагностовано зараження COVID-19. Хвора отримує лікування згідно з протоколами МОЗ України, стан здоров’я задовільний», – повідомили у командуванні.
У госпіталі визначено коло контактних осіб (10 військовослужбовців), яким також буде проведено лабораторне обстеження методом ПЛР. Усі контактні особи оглянуті та на самоізоляції, у місцях перебування хворої проведена дезінфекція.
Станом на 2 квітня в Збройних силах України зареєстровано ще один  випадок захворювання на COVID-19. Захворів військовослужбовець Київського гарнізону, що з 23 березня знаходився на самоізоляції у зв’язку з контактом з хворою особою. 30 березня у нього було взято зразки для дослідження та за результатами тесту підтверджено COVID-19.
За даними командування, наразі стан здоров’я військового задовільний. Він проходить лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби.
Двох військових, що мали з ним контакти на службі, відправлено на самоізоляцію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.1034 / 4.05MB / SQL:{query_count}