Що українці думають про карантин

Більшість громадян вважають запроваджені карантинні заходи ефективними і підтримують їхнє продовження до 24 квітня

Із 12 березня в Україні запроваджений карантин задля уникнення поширення COVID-19. Більшість українців серйозно ставляться до загрози пандемії в державі, вважаючи карантин необхідним та ефективним засобом. Однак чи всі готові залишатися вдома?
Відповідно до опитування соціологічної групи «Рейтинг», яке було здійснене 28 – 30 березня, 87% респондентів вважають реальною загрозу поширення коронавірусу в Україні. Ще тиждень тому таких думок було на 15% менше. До того ж більшість громадян вважають запроваджені карантинні заходи ефективними і підтримують їхнє продовження до 24 квітня.
Дослідження свідчить, що більш ніж половина українців обмежили свій вихід із дому. Лише третина опитаних і далі працюють у звичному режимі.
Цікаво, що, на думку більш ніж половини опитаних, запроваджені обмеження є оптимальними. 28% вважають, що вони надто м’які. Думки щодо введення надзвичайного стану розділилися так: 49% підтримують, 43% не підтримують, інформує Центр громадського моніторингу та контролю.
1 квітня уряд вирішив посилити карантинні обмеження. У новій постанові пропонується заборонити переміщення більш ніж двох осіб разом, окрім службової потреби чи супроводу дітей. Обов’язковим є носіння маски чи респіратора в громадських місцях. Гуляти у скверах, парках, зонах відпочинку також забороняється, так само як і на дитячих та спортивних майданчиках. Відвідувати перелічені місця можна лише у випадку службової потреби або для вигулу домашніх тварин.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.9726 / 4.05MB / SQL:{query_count}