Канадців на Яворівському полігоні поменшає

Через пандемію коронавірусу Канада утричі зменшить свою тренувальну військову місію, дислоковану в Україні у рамках операції UNIFIER

«На тлі ситуації з пандемією COVID-19 як у країні, так і за кордоном, а також згортання несуттєвої діяльності у рамках операцій збройних сил Канади, буде зменшено кількість особового складу, який відбуде на початку квітня для участі в операції UNIFIER», - повідомив уряд Канади на своєму сайті.
Нагадаємо, що з літа 2015 року триває навчальна тренувальна місія UNIFIER. Канадські військовослужбовці на умовах ротації навчають українських на базі Міжнародного навчального центру Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон). Нинішній канадський контингент прибув в Україну минулого жовтня. У квітні його повинна замінити нова група військових.
Під час планової ротації було заплановано розгортання 200 військовослужбовців, тепер їх кількість складе усього близько 60. Відзначається, що потреба в розгортанні додаткового персоналу буде переглянута залежно від розвитку ситуації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0356 / 4.04MB / SQL:{query_count}