Гроші для аграріїв

Агросектор почне отримувати держпідтримку у квітні

Аграрний сектор зможе отримати державну підтримку з квітня 2020-го року, зазначається, що 80% виплат відбудеться у другому півріччі. Про це заявив заступник міністра економіки Тарас Висоцький, інформує пресслужба відомства.
«На засіданні уряду була ухвалена постанова, якою визначено напрями державної підтримки на 2020 рік. Наступним нашим кроком буде ухвалення відповідних порядків використання коштів із чітким алгоритмом. 
Вони вже зараз проходять внутрішнє узгодження на рівні ЦОВВів. 
Ми очікуємо, що ухвалення порядків відбудеться на початку березня, а з квітня стартують безпосередні виплати», – зазначив Висоцький. З його слів, 80% виплат відбудуться у другому півріччі через єдиний підхід до подачі документів. Вже зафіксовано дату подачі документів – до 1 жовтня.
«Спільно з аграрним комітетом ми вирішили на початку липня анонсувати план державної підтримки на 2021-2023 роки. 
Всі потенційні отримувачі будуть чітко розуміти, на що їм розраховувати у наступному трирічному бюджетному циклі. Крім того, з 2021 року ми передбачаємо запровадити такі напрями підтримки, як агрострахування та переробку сільськогосподарської продукції», – наголосив заступник міністра.
4 мільярди державної підтримки аграріїв будуть спрямовані на здешевлення кредитів, компенсацію вартості купівлі сільгосптехніки українського виробництва та інше. 
Українські аграрії в 2019 році у межах програми держпідтримки придбання вітчизняної техніки і обладнання придбали їх на суму понад 5,77 млрд грн, що на 31,2% більше ніж в 2018 році.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6501 / 4.06MB / SQL:{query_count}