“Євробляхи”: є калькулятор, що рахує вартість розмитнення

Його запустила митниця, і він перебуває на етапі тестування

Державна митна служба України запустила “калькулятор”, що розраховує вартість розмитнення автомобілів на європейській реєстрації. “Сервіс підтягує дані щодо мінімальної, середньої та максимальної вартості вказаного авта за 2018 – 2019 роки на основі реальної інформації мільйона машин більш ніж 2300 моделей. Це робоча база тих авт, що були оформлені на митниці, її почистили вручну від друкарських помилок, тому цей процес зайняв на 1,5 місяця довше очікуваного”, – зазначив голова ДМС Максим Нефьодов.
“Калькулятор” наразі лише тестують. Скористатися ним можна за посиланням. Максим Нефьодов закликав українців використовувати цей “калькулятор”, а про помилки у його роботі повідомляти.
Нагадаємо, закон про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації ухвалили торік у листопаді. До 22 лютого розмитнити машину можна було зі знижкою 50%, а з лютого по 24 травня тривав перехідний період, за який водії ще могли розмитнити авто, але за повною вартістю.
Як інформує Твоє місто, на Львівщині за пільговий період розмитнили понад 11 тисяч автомобілів. Штрафи мали запровадити ще з 24 травня. Втім через протести парламент відтермінував штрафування на три місяці.
12 вересня Верховна Рада України ухвалила рішення про продовження пільгового періоду для власників автомобілів на іноземних номерах. Штрафи з власників “євроблях” не мали стягувати до 22 листопада 2019 року.
2 жовтня уряд ухвалив рішення не застосовувати штрафні санкції за порушення умов митного ввезення автомобілів на іноземній реєстрації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7827 / 4.07MB / SQL:{query_count}