Акцент на психологічну реабілітацію та підтримку ветеранів

Очільниця Мінвету Оксана Коляда розповіла про пріоритети міністерства

«Питання психологічної реабілітації та підтримки ветеранів серед найперших в роботі міністерства, – на цьому наголосила міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда під час робочої поїздки до Житомирщини.
15 жовтня, міністерка у справах ветеранів відвідала Бердичівський госпіталь ветеранів війни, де поспілкувалася з учасниками бойових дій. До зустрічі приєдналася й заступниця голови ОДА Наталія Остапченко. Під час зустрічі Оксана Коляда підкреслила, що таке спілкування дає можливість почути про проблеми ветеранів, учасників бойових дій.
«Плануємо створювати тренінговий центр для навчання психологів, які допомагатимуть реабілітуватися ветеранам. Далі команда спеціалістів навчатиме в кожній області психологів, щоб на місцях також надавали фахові та якісні послуги», – запевняє міністерка, інформує mva.gov.ua.
Наразі за підтримки Польщі 12 психологів з України проходять навчання саме з надання реабілітаційних послуг ветеранам. Про це розповів Генконсул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі.
Оксана Коляда зазначає, що всі спеціалісти мають говорити єдиною професійною мовою. Такий досвід як цей польський проєкт є важливими для розробки стандартів. За її словами, у Пущі-Водиці передбачається створення Національного центру реабілітації для ветеранів, учасників бойових дій, який спеціалізуватиметься на трьох напрямках: подолання стресових станів, залежностей та наслідків контузії. Досвід такого центру поширюватимуть у всі регіони.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6171 / 4.07MB / SQL:{query_count}