«День студента 2019» у столиці

У Києві 15 - 16 листопада презентуватимуть освіту

У самому серці Києва – в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) 15 – 16 листопада триватимуть виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019», «Освіта за кордоном». Організатори – товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.
Випускники шкіл, студенти та їхні батьки матимуть змогу ознайомитися з освітніми можливостями вітчизняних та закордонних навчальних закладів. Це найпотужніший освітній захід в Україні за кількістю вітчизняних і закордонних учасників та відвідувачів. Зазвичай його відвідують більш ніж вісім тисяч людей.
Виставки дають змогу отримати докладну інформацію всім охочим навчатися в нашій державі та за кордоном. На виставці свої пропозиції щодо навчання пропонуватимуть понад 70 вітчизняних навчальних закладів.
В «Українському домі» будуть представлені також більш ніж 80 навчальних закладів з різних країн світу. Вони презентуватимуть програми вивчення іноземних мов, можливості середньої та вищої освіти.
На виставці передбачається велика змістовна тематична програма. Зокрема, у двох залах проводитимуть семінари, науково-практичні конференції, круглі столи, презентації, тренінги, майстер-класи. Окрім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, гості виставки матимуть змогу відвідати заходи, які проведуть представники наукових установ, освітніх концернів, коледжів та університетів, зокрема, вони презентуватимуть різноманітні молодіжні проекти, програми студентських обмінів тощо.
Запрошуємо старшокласників, студентів та їхніх батьків відвідати виставки «Освіта і кар’єра – 2019» і «Освіта за кордоном» 15 – 16 листопада в «Українському домі» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).
Виставки працюватимуть: 15 листопада з 11.00 до 18.00, 16 листопада з 11.00 до 17.00. Вхід вільний.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4489 / 3.96MB / SQL:{query_count}