Урядовці і їхні десятки тисяч

Зарплати у Кабміні: скільки міністри отримали за перший місяць роботи

Новий Кабінет Міністрів України був призначений 29 серпня, відтоді міністри вже встигли дати понад 180 обіцянок. Аналітичний портал Слово і Діло склав рейтинг, хто скільки заробив минулого місяця. І варто зазначити, що суми відрізняються від зарплат попередників.
Найбільш високооплачуваним у вересні став прем’єр-міністр Олексій Гончарук – майже 62 тис. грн. Це досить несподівано, враховуючи, що колишній глава уряду Володимир Гройсман у середньому заробляв 37-39 тис. грн і рейтинг не очолював.
Крім того, до першої п’ятірки високооплачуваних увійшли міністр інфраструктури Владислав Криклій – 55,4 тис. грн, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров – 52,6 тис. грн, віцепрем’єр-міністр Дмитро Кулеба – 48,5 тис. грн, міністр Кабміну Дмитро Дубілет – 48 тис. грн, інформує www.slovoidilo.ua.
Менше всіх, за підсумками першого місяця роботи, отримав міністр економіки Тимофій Милованов – всього 15,1 тис. грн. Взагалі не нарахували зарплату за вересень міністру культури Володимиру Бородянському. У трьох міністерствах на запит Слово і Діло не відповіли.
Серед заступників найвища зарплата виявилася в Юлії Підкоморної з Міністерства енергетики (вона вже звільнилася) – 113,3 тис. грн. Тарас Токарський, вже звільнений з Міністерства розвитку громад, заробив 98,4 тис. грн. Непогана зарплата – 95,4 тис. грн – у вересні була у заступника міністра оборони Івана Руснака.
Найбільш мізерні зарплати були у новопризначеної заступниці міністра інфраструктури Олександри Клітіної (4,7 тис. грн) і в колишньої заступниці міністра юстиції Іванни Смачило (3,7 тис. грн).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.4477 / 4.06MB / SQL:{query_count}