Обіцянка для пасажирів

АТ “Укрзалізниця” обіцяє в 2020 році відновити в “Інтерсіті” доступ до Wi-Fi

Упродовж 2020 року в Укрзалізниці планують забезпечити поїзди “Інтерсіті” підключенням до Wi-Fi, інформує Громадське, посилаючись на голову державної компанії Євгена Кравцова.
“Зараз ми над цим працюємо. Після реалізації подібного проєкту на Київському вокзалі залежно від результатів плануємо за подібною моделлю запустити Wi-Fi в поїздах “Інтерсіті” впродовж 2020 року”, – пояснив Євген Кравцов.
У 2015 році в поїздах “Інтерсіті” запустили безкоштовний Wi-Fi. Із лютого 2018-го завершився термін договору між Укрзалізницею та Укртелекомом, тож відтоді в потягах інтернету нема.
Натомість Укрзалізниця веде перемовини з мобільними операторами для впровадження інтернету і постійно тестує варіанти співпраці з ними, але ніхто з них не має повноцінного покриття за маршрутами поїздів, інформує Твоє місто.
Представники мобільних операторів кажуть, що будувати окрему мережу для поїздів поки не вигідно, що це важко піддаватиметься реалізації. Такі вкладення не те що ніколи не окупляться, а й постійно приноситимуть збиток. Якщо ж будувати, то потрібно, щоб Укрзалізниця допомагала фінансувати проєкт.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.0462 / 4.06MB / SQL:{query_count}