Штрафи для “євробляхарів” знову відтермінували

Парламентарі попереджають автовласників, що цього разу їх відтермінували востаннє

Верховна Рада України ухвалила рішення про продовження пільгового періоду для власників автомобілів на іноземних номерах. Тому штрафи зі власників “євроблях” не стягуватимуть до 22 листопада 2019 року.
Автори законопроєкту зазначають, що цього разу штрафи відтермінували востаннє, депутати більше не продовжуватимуть термінів періоду звільнення власників “євроблях” від штрафів.
Із 22 серпня в Україні набули чинності нові штрафні санкції за ввезення та користування автомобілями на європейських номерах. До цього часу власники автомобілів з іноземною реєстрацією мали змогу оформити свої автівки та уникнути штрафів.
22 серпня набули чинності нові санкції, зокрема:
– у разі перевищення терміну доставки транспортних засобів до кордону від 20 до 30 діб передбачають штраф розміром 85 тис. грн;
– якщо термін перевищили більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170 тис. грн, або такі авто конфіскують;
– аналогічні розміри штрафів і при перевищенні термінів тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення;
– також передбачають відповідальність за передачу “євробляхи” у володіння або розпорядження іншій особі та її використання з комерційною метою. При такому порушенні доведеться сплатити штраф розміром дві тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тис. грн.
Закон про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації ухвалили у листопаді торік. До 22 лютого розмитнити автівку можна було зі знижкою 50%, а з лютого по 24 травня тривав перехідний період, за який водії ще могли розмитнити авто, але за повною вартістю. На Львівщині за пільговий період розмитнили понад 11 тис. автомобілів, інформує Твоє місто. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9221 / 4.07MB / SQL:{query_count}