Три новації для ветеранів

Нова профільна міністерка Оксана Коляда назвала свої головні пріоритети

В Україні з’являться регіональні центри надання повного комплексу послуг для ветеранів, про що журналу “Новое Время” повідомила нова міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда. Таку мету вона назвала серед своїх головних пріоритетів на посаді міністра.
“За всю каденцію міністра збираюся зробити так, щоб в автоматичному режимі, без ручного втручання працювали коректно всі сервіси для нашої цільової аудиторії: ветеранів, їхніх сімей, сімей загиблих, внутрішньо переміщених осіб”, – каже міністерка.
Зокрема, у списку на найближчу перспективу три мети.
1. Створити єдиний реєстр ветеранів, на підставі якого працює електронна сервісна платформа Е-ветеран. Ветерану не потрібно буде вистоювати в чергах і збирати необов’язкові довідки для вирішення своїх потреб. Він дистанційно, через свій кабінет, отримає всі необхідні сервіси.
2. Створити нову методологію визначення функціональності ветеранів. Ступінь медичних потреб ветеранів буде визначатися відповідно до їхнього функціоналу і забезпечуватися в автоматичному режимі в усіх медичних закладах, зокрема і військових госпіталях.
3. Створити регіональні хаби надання повного комплексу послуг для ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, поєднання державних і волонтерських програм. Перспектива – хаби як тероргани міністерства.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0461 / 4.07MB / SQL:{query_count}