До уваги українських туристів!

МЗС України закликає не подорожувати деякими районами Греції через пожежі

П’ятий (найвищий) режим пожежної небезпеки “тривога” запровадили в регіонах Аттика, Центральна Греція та окремих районах півострова Пелопоннес (Коринфія, Арголіда, Аркадія, Східна Лаконія). Стан протипожежної готовності, що відповідає четвертій категорії небезпеки, оголосили в інших районах півострова Пелопоннес, островах Егейського моря, Західній Греції, Іонічних островах.
Отож Міністерство закордонних справ України не рекомендує українцям подорожувати окремими районами Греції через пожежі, інформує Департамент консульської служби МЗС.
Рекомендації ці пов’язані не лише з підвищенням температури до +40, а й із сильними вітрами та оголошенням у деяких регіонах Греції найвищих режимів пожежної небезпеки. МЗС рекомендує українцям перебувати у можливій близькості до води, відстежувати повідомлення місцевих органів влади про розвиток ситуації, дотримуватися інструкцій рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни в розкладі руху транспорту.
Інтерактивна карта пожежної небезпеки, а також актуальна інформація з розвитку ситуації розміщена на сайті Генерального секретаріату цивільного захисту Греції за посиланням.
У разі виникнення небезпечних ситуацій, загрози життю чи здоров’ю рекомендують телефонувати на гарячу лінію Посольства України в Греції на номер +30 69 327 656 06. Адреса електронної пошти: emb_gr@mfa.gov.ua. Або ж  на цілодобову гарячу лінію МЗС України:  (044) 238 16 57. Адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6676 / 4.07MB / SQL:{query_count}