Забужко похвалила “Європейську Солідарність” за В’ятровича у списку і сказала, що проголосує за партію Петра Порошенка

“...Мені було цікаво, хто не побоїться взяти В’ятровича? Якщо не побоїться – значить у людей це серйозно. Це виявилася Європейська Солідарність. Це закриває для мене тему, за кого я голосуватиму”

Відома українська письменниця і громадська діячка Оксана Забужко в ефірі телеканалу “Еспресо” висловилася на підтримку кандидатури Володимира В’ятровича — директора Інституту національної пам’яті, який йде до парламенту за списком партії Петра Порошенка “Європейська Солідарність”.
“Для мене є один критерій проголосувати: яка партія не побоїться взяти у список Володимира В’ятровича, — сказала Оксана Забужко. — Його впроваджену послідовну і концептуальну політику зміни символічної власності на українські міста, селища і вулиці, особливо у тих областях, які “готували під Росію”.
Відома письменниця констатує, що у В’ятровича й далі летять стріли від тих, хто все ще чекає і вірить, що вони повернуться, що 2014 рік можна буде відіграти, іншим способом розіграти ще раз той самий сценарій поділу України. Їх дуже нервувала декомунізація навіть на рівні табличок і пам’ятників. Це те, з чого завжди починала російська влада, куди б вона не приходила — маркувала територію. Мітила своїми гіві, своїми моторолами, цими нападниками і катами.
“…Мені було цікаво, хто не побоїться взяти В’ятровича? Якщо не побоїться — значить у людей це серйозно. За збігом, це виявилася Європейська Солідарність. Це закриває для мене тему, за кого я голосуватиму… Це також дає певну надію на те, що можливо, ми матимемо шанс на зародження в майбутньому політичної сили із певними переконаннями. Не клубу того чи іншого грошового мішка, а політичної сили, де важать принципи, погляди, ідеї і переконання”, — підсумувала Оксана Забужко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.5037 / 4.07MB / SQL:{query_count}