Із липня подорожчають посилки з-за кордону

Податок сягатиме до 35%

Із 1 липня в Україні запрацюють зміни до Податкового та Митного кодексів, що передбачають оподаткування посилок вартістю понад 100 євро замість нинішніх 150-ти. Про це повідомили в прес-службі ДФС. Мовиться про 20% ПДВ на товари понад 100 євро для одного одержувача, в одній депеші (поштовому мішку) від одного відправника в міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника. Посилку для фізичної особи також оподатковуватимуть 10-відсотковим митом від суми, що перевищує еквівалент 150 євро.
Митні платежі нараховуватимуть відповідно до дати подання поштовими операторами посилки для митного огляду разом із митними деклараціями СN 23 та іншими документами.
Закон про податок на додану вартість на ввезення товарів у міжнародних поштових відправленнях на суму понад 100 євро для одного одержувача-фізособи є частиною бюджетного пакета, який ухвалив парламент 23 листопада. Із січня він частково запрацював, однак до липня триває  перехідний період. Раніше законодавці пропонували обмежити кількість неоподатковуваних посилок для фізосіб до трьох на місяць, проте в ухваленому бюджеті цієї норми немає. Також у Раді пропонували зменшити ліміт до 22 євро. А сам закон мав запрацювати ще торік, проте його дію відтермінували.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.9341 / 4.05MB / SQL:{query_count}