Інтерактивна мапа легальних автобусних маршрутів

За її допомогою можна відстежити рух та дізнатись інформацію про перевізників на міжобласних та міжнародних маршрутах

Уперше в Україні запрацювала інтерактивна мапа автобусних маршрутів – mtu.gov.ua/files/projects/bus.html. Зі слів міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, Міністерство інфраструктури системно працює над розвитком ринку автобусних перевезень і створенням найкращих умов для перевізників і пасажирів. “Це новий сервіс. Уперше в Україні запрацювала інтерактивна мапа Мережа автобусних маршрутів. Сервіс враховує інтереси пасажирів, а також сприяє більш прозорій роботі перевізників. Наша мета, щоб подорожі були комфортними, і для цього ми будуємо нові дороги, переходимо в інтерактивні інструменти. Тепер будь-хто зможе чітко отримати інформацію, які компанії і за якими маршрутами працюють у кожному конкретному місті чи селі. Люди отримують змогу спокійно спланувати свою подорож”, – заявив міністр.
До слова, незважаючи на всі зусилля Міністерства інфраструктури, все ще близько 30 – 40% перевізників працюють “в тіні”. Зі слів урядовця, створення інтерактивної мапи – це суттєвий крок уперед для детінізації українського ринку автобусних перевезень.
“Ми певні, що завдяки електронним інструментам, які запроваджуємо, а це Електронний кабінет перевізника, онлайн-реєстр всіх ліцензій, інтерактивна мапа автобусних перевезень, ми досягнемо мети – всі компанії будуть переходити в білу площину, платити чесно податки. Держава зможе чітко планувати транспортну карту України, планувати нові маршрути, розвивати нашу державу з точки зору мобільності населення. Бізнес отримає зручний інструмент для власного розвитку, прозорість і легкість комунікацій з державою”, – каже Володимир Омелян.
Міністр інфраструктури наголосив, що для покращення ситуації на ринку важливим є забезпечити прозорість роботи учасників, і цьому може сприяти сервіс Мережа автобусних маршрутів: “Це інтерактивний інструмент на основі відкритих даних, що надає докладну інформацію щодо міжобласних та міжнародних автобусних маршрутів в Україні. Сервіс не тільки показує автобусні маршрути та розклад руху, а й також дозволяє пасажирам отримати докладну інформацію щодо перевізників: хто обслуговує маршрути, яким автопарком володіє перевізник, термін дії дозволу на перевезення”.
Презентована мапа автобусних маршрутів – це ще один інструмент для розвитку самих компаній-перевізників, адже якщо вони присутні на цій мапі, то, значить, легально працюють, а якщо немає, то про них ніхто не знатиме.
Володимир Омелян подякував голові Держагентства з електронного урядування Олександру Риженку, партнерам з проектів USAID/UK aid, TAPAS за спільну ефективну роботу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5243 / 3.98MB / SQL:{query_count}