“Укрпошта” розпочне виплату субсидій готівкою

Пенсіонерам листоноші доставлятимуть субсидії готівкою в день отримання пенсії

Компанія “Укрпошта” в березні – травні 2019 року в рамках реалізації пілотного проекту доставлятиме монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг понад мільйону одержувачів, інформує прес-служба “Укрпошти”. Також компанія доставить кожному одержувачу субсидій (близько 4 млн осіб) персональне повідомлення щодо нарахування субсидії та механізму виплати.
Під час пілотного проекту “Укрпошта” доставлятиме субсидії близько 1,1 млн пенсіонерів, які отримують пенсії через “Укрпошту”, і максимально сприятиме своєчасному отриманню платежів за надані комунальні послуги.
Зазначається, що наразі триває процес укладення необхідних угод з Пенсійним фондом.
Усім пенсіонерам, яких обслуговує “Укрпошта”, листоноші доставлять субсидії готівкою в день отримання пенсії.
Таким чином пенсіонери зможуть не витрачати додаткового часу на відвідування поштового відділення і вчасно оплатити комунальні послуги.
Термін дії пілотного проекту – березень – травень 2019 року. За результатами аналізу ефективності проекту прийматимуть рішення щодо його подальшого впровадження.
Субсидії будуть виплачувати щомісяця за попередній календарний місяць (у березні – за лютий, у квітні – за березень, у травні – за квітень).
“Ми готуємо мережу для безперебійного забезпечення виплат субсидій тим, що отримуватимуть їх у готівковій формі через “Укрпошту”. Жодних змін чи незручностей клієнти не відчують!” – наголосив гендиректор компанії Ігор Смілянський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9057 / 4.07MB / SQL:{query_count}