Проект задля підтримки бійців

Індивідуальні гранти у розмірі до 400 євро на професійну освіту ветеранів

Міжнародна організація з міграції (МОМ), представництво в Україні, за фінансової підтримки Європейського Союзу з січня 2019 року впроваджує проект “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей” у трьох пілотних областях України: Київській, Дніпропетровській та Львівській.
Проект має на меті сприяти уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції в цивільне життя, а також активної участі у соціально-економічному розвитку громад.
Сприяння професійній підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації ветеранів є одним із компонентів проекту. Для ветеранів проведуть низку дводенних тренінгів із розвитку навичок лідерства, адаптивності, міжособистісного спілкування, ведення переговорів та ефективного діалогу, роботи в команді та управління часом.
Пройшовши тренінги, учасники зможуть подати заявку на отримання індивідуальних грантів у розмірі до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України. Порядок участі в проекті описаний у інфографіці.
Прийом заявок на участь у тренінгу стартував 11 лютого і триватиме до завершення формування тренінгових груп. Тож поспішайте заповнити анкету учасника.
Пріоритет буде наданий заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у вигляді оплати узгоджених навчальних курсів та не передбачає грошових виплат учасникам! Проект співпрацює з усіма навчальними закладами України, які мають відповідну реєстрацію підприємницької діяльності.
Якщо виникли запитання, телефонуйте на гарячу лінію МОМ: 0-800-215-025 (понеділок – п’ятниця з 10.00 до 17.00).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7211 / 4.07MB / SQL:{query_count}