Викладачі англійської – конкурс для вас

Розкажіть про свій досвід колегам і отримайте призи

До 15 березня триватиме прийом заявок на конкурс TEACHERtalks, долучитися до якого запрошують учителів та викладачів англійської мови з усієї України. Вони мають висловити думки на запропоновані теми, розказати про успішні практики викладання предмету та поділитися досвідом з колегами.
Для участі у конкурсі спочатку потрібно подати заявку за цим посиланням. Після цього претендент має зняти короткий відеовиступ на одну з тем: англійська мова як інструмент для пізнання світу та розширення горизонтів;  освіта майбутнього, учні ХХІ сторіччя та англійська мова;  розуміння глобальних цінностей та розвиток життєвих навичок через англійську мову.
Також необхідно зробити короткий текст щодо змісту виступу та завантажити його разом з відео на Google диск. Важливо, що мовою конкурсних матеріалів є англійська. Однак підписи матеріалів, ПІБ учасника та назва обраної тематики виконуються українською. За наявності конкурсанти можуть подати на розгляд журі тематичну презентацію, додавши її до основних матеріалів.
Посилання на Google диск необхідно надіслати на електронну адресу: Katerina.Shlyamina@ngl.com.ua.
Троє переможців зможуть безкоштовно взяти участь у фінальній конференції National Geographic Learning TEACHERtalks та отримають навчальні комплекти від видавництва. Організатори покривають переможцям витрати на проїзд, перебування у Києві під час конференції та вечерю з автором підручників.
Подані матеріали також роз­міщуватимуть на сторінці National Geographic Learning Ukraine та візьмуть участь у конкурсі глядацьких симпатій. Телефон: +38 (067) 469-51-23 (Катерина Шляміна).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.3767 / 4.07MB / SQL:{query_count}