Розмитнити авто на єврономерах

За два місяці в Україні розмитнили 44 тисячі “євроблях”

ДФС констатує, що українці почали активніше розмитнювати автівки. Лише за 22 січня в Україні митне оформлення пройшли 2,7 тис. автомобілів з єврономерами. За них сплачено 170,5 млн грн платежів.
Загалом з 25 листопада 2018-го по 22 січня 2019-го (включно) було оформлено майже 44 тис. автомобілів з єврономерами. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015-го до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За ці транспортні засоби було сплачено до бюджету майже 2,8 млрд грн.
Із загальної кількості розмитнених авто, 36,7 тис. – це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники “добровільно” сплатили 312 млн грн (8500 за кожне авто).
Нагадаємо, що 22 лютого 2019-го спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього охочі розмитнити авто змушені будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою. З 24 травня починають діяти “репресивні” норми, які фактично унеможливлюють експлуатацію в Україні авто з іноземною реєстрацією, інформує auto.24tv.ua. Штраф за керування авто з іноземними номерами може сягати 170 тис. грн.
За різними даними, зараз в Україні є до двох з половиною мільйонів авто з іноземною реєстрацією. З огляду на те, що за два місяці за пільговими тарифами вдалось розмитнити менше ніж одну десяту від загальної кількості авто, існує ймовірність того, що період, відведений для розмитнення за пільговими ставками, може бути подовжено. Про це повідомляла голова підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Тетяна Острікова.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7153 / 4.34MB / SQL:{query_count}