Освітня новація

Учні шкіл та коледжів матимуть безкоштовний доступ до електронних підручників

Уряд затвердив новий порядок забезпечення підручниками учнів та вчителів. Держава безкоштовно забезпечуватиме учнів та вчителів не тільки паперовими підручниками, а й електронними. Мовиться і про електронні версії паперових підручників у форматі pdf, і про електронні підручники та підручники з аудіосупроводом, розповідає міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Доступ до е-підручників, право використання яких придбано державою, учні та вчителі отримуватимуть через Національну освітню електронну платформу. У новому порядку зазначається, що безкоштовно підручники отримуватимуть не лише школярі та учні профтехучилищ, а й студенти коледжів і технікумів. Педагогічні працівники отримуватимуть, окрім підручників, і навчально-методичну літературу.
Окрім цього, у документі йдеться і про те, що необхідний наклад підручників розраховуватимуть на найбільшу кількість учнів на 5-річний період їхнього використання. Видання підручників і посібників здійснюватимуть раз на п’ять років.
Уперше на рівні уряду передбачено формування резервного фонду підручників. За рахунок цього, зокрема, забезпечуватимуть потреби закордонних українців: з української мови та літератури до 1000 примірників, з інших предметів українською мовою до 300 примірників кожної назви, серії “Шкільна бібліотека” до 500 примірників з кожної назви.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7236 / 4.33MB / SQL:{query_count}