Агресор готується до наступу на Донбасі

Російська Федерація втричі посилила розвідку на Донбасі, з чого можна зробити висновок про підготовку до повномасштабного наступу на Україну

Таку точку зору висловив командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв у репортажі, опублікованому в журналі “Новое время“. Він стверджує, що є декілька індикаторів підготовки Росією масштабного наступу на Україну.
“По-перше, вони збільшили кількість військ у зоні конфлікту. Наприклад, там, де було вісім тактичних батальйонів біля українсько-російського кордону, їх стало 12. І це тільки в моїй зоні відповідальності. Вони також суттєво збільшили кількість авіації, готової до дій з повітряних баз по той бік лінії фронту, біля Донецька“, – зазначив він.
Зі слів Сергія Наєва, у Донецькій і Луганській областях активізувалися російські диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ). Це вдалося встановити завдяки перехопленню розмов. Українські військові виявили особливий тип супутникового зв’язку, який використовує старший офіцерський склад російської армії. Присутність російських генералів доводить, що відбувається перегрупування військ, а це, найімовірніше, підготовка до наступу.
“Розвідувальні потужності збільшилися втричі: більше ДРГ, більше груп перехоплення радіоперемовин, більше шпигунів. Так є, як правило, напередодні наступу“, – стверджує командувач ООС. Він вважає, що ймовірність нападу російських військ почала зростати після інциденту в Керченській протоці у листопаді минулого року, коли російські військово-морські сили атакували три українські кораблі, що йшли з Чорного моря в Азовське. На думку генерала, агресія Росії у Чорному морі – це частина російського плану взяття під контроль всього узбережжя Азовського моря та розширення зони присутності Росії в західному напрямку, через Маріуполь і до Криму.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8590 / 4.34MB / SQL:{query_count}