Президентські вибори заважають працювати нардепам

Упродовж січня в нашому парламенті відбулося мало пленарних засідань, але нардепи все одно змогли поставити рекорд. Який? Із величезним знаком мінус

У цьому місяці за весь час роботи дев’ятої сесії ВРУ (вересень 2018-го – січень 2019-го) жодного разу не проголосувала найбільша кількість депутатів. Про це повідомляє Комітет виборців України (КВУ).
Загалом у січні було проведено шість парламентських пленарних засідань, на яких відбулося 98 голосувань, але 39 нардепів не проголосували жодного разу за місяць. Для порівняння: у грудні таких було 19, у листопаді – 7, у жовтні – 14, у вересні – 11.
Ще 81 парламентар пропустив понад 90% голосувань впродовж січня. Тобто тут також можна говорити про майже нульові показники голосувань. Серед депутатів “відзначилися” відомі політики: Юлія Тимошенко (взяла участь лише в 4% голосувань), Нестор Шуфрич (6%), Олександр Вілкул (8%), Сергій Льовочкін (8%). За даними офіційного сайту ВРУ, нардепи не голосували з невідомих причин. Тобто не через хворобу чи відрядження.
“Традиційно січень є одним із найменш продуктивних місяців у роботі Ради. Адже в цей час політики й далі перебувають у неформальних відпустках, тому не з’являються в Раді. Однак цього року низька продуктивність депутатів пов’язана найперше з початком виборів. Частина політиків зосередилися на роботі в округах та у виборчих штабах, тому пропускають засідання парламенту. Загалом для України вже стало нормою, що робота парламенту в місяці виборів фактично паралізована”, – зазначив голова КВУ Олексій Кошель, повідомляє сайт цієї організації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0760 / 4.34MB / SQL:{query_count}