Які машини купували українці

На ринку нових та вживаних комерційних авто у 2018-ому переважало Renault

Торік в Україні реалізували і вперше поставили на облік 51,5 тис. комерційних автомобілів, що на 20% більше, ніж у попередньому році, інформує Укравтопром. На нову техніку припала чверть первинних реєстрацій комерційних авто. Водночас первинні реєстрації імпортованих комерційних автомобілів, що були в експлуатації, збільшилися майже на чверть, до 38,8 тис. шт.
Серед нових комерційних авто торік найчастіше реєстрували авто марки Renault, яким видали 2429 номерів. Друге місце дісталося автомобілям марки Fiat – 1327 реєстрацій. Замикає трійку лідерів Mercedes-Benz, в активі якого 1047 реалізованих нових машин.
Щодо імпортних автомобілів, які були в експлуатації, лідерство на ринку належить знову ж Renault. За дванадцять місяців українську прописку отримали 9407 старих Renault.
Другою за популярністю була марка Volkswagen. У 2018 році в Україну завезли і зареєстрували 4941 комерційних авто цієї марки із закордонним пробігом. На третьому місці, як і на ринку нових авто, Mercedes-Benz – 4911 шт.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8079 / 4.33MB / SQL:{query_count}