Закон про розмитнення “євроблях” підписано

Грошима, отриманими від розмитнення, поповнять Пенсійний фонд

Президент Петро Порошенко 23 листопада підписав закони №8487 та №8488, що легалізують ввезені в Україну автомобілі з європейськими номерами. “Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко й недвозначно передбачено законом”, – зазначає глава держави.
Закони №8487 та №8488 Президент називає непростим компромісом між державою та фактичними власниками авто. Він додає, що Пенсійний фонд регулярно звітуватиме про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто.
“Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку. Дякую усім за розуміння і здатність до компромісу”, – зазначає Петро Порошенко.
Нагадаємо, активісти ГО “Авто Євро Сила” провели низку акцій протесту з блокуванням доріг по всій Україні з вимогою скасувати закони №8487 та №8488. Після того, як міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поліція розблокує дороги і, в разі потреби, у жорсткий спосіб, вони припинили протести. Натомість активісти заявили, що переформатовуються і вимагатимуть у Президента ветувати зазначені закони.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7509 / 4.07MB / SQL:{query_count}