Усе тримається на металургах та аграріях

Згідно з рейтингом, опублікованим у виданні БізнесЦензор, основою економіки України є металургія, аграрна промисловість, енергетика і машинобудування

При цьому основними експортними галузями, які забезпечують Україну валютною виручкою, що прямо впливає на втримання курсу гривні, є металургія та агропромисловий комплекс.
Від гірничо-мета­лургій­ного комплексу в ТОП-10 найбільших холдингів увійшли три компанії, агропромислового – п’ять. Від енергетики і машинобудування – по одній компанії. “Перше місце посів металургійний холдинг “Метінвест”... на третьому місці опинився гірничо-металургійний гігант “Арселор Міттал Кривий Ріг”, – повідомляє видання.
Серед аграрних компаній зазначено: “Кернел” – найбільший виробник олії в світі та “Нібулон” – класичний приклад сировинної компанії в Україні. Компанія інвестує в інфраструктуру для вивезення зернових на експорт. “Сукупний дохід 10 холдингів у 2017 році становив 660 млрд грн, або 22% від номінального валового внутрішнього продукту України. На цих підприємствах працюють сотні тисяч українців”, – пише БізнесЦензор. “Ми порівнювали доходи компаній за останні три роки. Майже у всіх вони виросли. І причина не тільки в девальвації гривні, але і в нарощуванні обсягів виробництва компаніями і відновлення економіки після кризи”, – наголошує видання.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.0889 / 4.33MB / SQL:{query_count}