Із окупації – в українські виші

У 2018 році з анексованого Криму й окупованих частин Луганської й Донецької областей в українські вищі навчальні заклади вступили 1749 дітей

Про це повідомила Світлана Кретович, в.о. директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України. Діти вступали до українських навчальних закладів через освітні центри “Крим-Україна” і “Донбас-Україна”, які працювали в різних областях України з 4 червня до 28 вересня 2018 року.
Найбільше через освітній центр “Крим-Україна” абітурієнти вступали до Таврійського національного університету ім. Володимира Вернадського (працює зараз у Києві), Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана і НУ “Львівська політехніка”, повідомляє Радіо Свобода. Через центр “Донбас-Україна” вступали до Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля і Таврійського національного університету ім. Володимира Вернадського.
Попитом користувалися правничі спеціальності, але зросла й кількість вступників на технічні спеціальності. У 2017 році через освітні центри студентами українських вишів стали 1550 дітей з окупованих територій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0428 / 4.33MB / SQL:{query_count}