Українці обирають Європу, а не Росію

Пасажиропотік у потягах європейського напрямку вперше перевищив аналогічні перевезення між Україною та Російською Федерацією

Про це в інтерв’ю Економічній правді розповів Олександр Красноштан, який відповідає в Укрзалізниці за пасажирські перевезення.
Він повідомив, що найбільш популярним закордонним напрямком став маршрут швидкісного поїзда “Інтерсіті” Київ-Перемишль.
За словами Олександра Красноштана, Європейський Союз відібрав лідерство за пасажиропотоком у Росії. “Пальму лідерства перебрав ЄС. Серед найбільш популярних напрямів – Перемишль, Кошице, Варшава, Рига. Відень дуже добре продається. Минулого року ми змінили акцент. До минулого року Росія була лідером, наразі це вже ЄС”, – наголосив Олександр Красноштан. Утім, за його словами, у сполученні з країною-агресором зберігається “стабільний пасажиропотік”.
Як повідомили в Укрзалізниці, процес припинення залізничного сполучення з РФ перебуває поза їхньою компетенцією. “Укрзалізниця такі рішення не ухвалює. Якщо відповідні державні органи ухвалять рішення щодо припинення сполучення, Укрзалізниця його терміново виконає”, – заявив Олександр Красноштан. Він зазначив, що для Укрзалізниці – це рентабельні перевезення. “Дійсно, якщо ми втратимо цей напрямок, ми втратимо певну частку свого доходу від пасажирських перевезень. Але якщо буде рішення, ми мусимо його виконати”, – підсумував він.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7442 / 4.34MB / SQL:{query_count}