Голосуйте за кращу світлину!

Із 25 робіт, представлених на фотовиставці “Наші Герої”, оберуть три найкращі. Серед фото є світлина фотографа “Львівської Пошти” Олега Огородника “Герой війни”

“Герой війни” Олега Огородника
У Львівській обласній раді до Дня захисника України відкрили  фотовиставку “Наші Герої” в рамках проекту “Україна єдина: журналісти Львівщини та Луганщини “за”!” Експозиція складається зі світлин, які фотомитці Львівщини та Луганщини надіслали на фотоконкурс. У 25 світлинах 17 авторів – сила духу і волі, мужність і віра, щастя і радість. З кількох десятків фотографій, надісланих на конкурс, комісія обрала 25 робіт.
Тепер упродовж місяця триватиме голосування за кращу світлину. Як зазначають у Львівській обласній раді, через онлайн-голосування визначать трьох переможців, які отримають грошові винагороди.
Переглянути роботи і проголосувати можна за посиланням. Голосувати можна лише раз!
Фотоконкурс “Наші Герої” покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими для загалу імена наших Героїв та прославити їх у фотороботах. Проект організовують у рамках програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується коштом обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.
“Аналогічна фотовиставка зараз відбувається у Луганській обласній військово-цивільній адміністрації. Це означає, що медійні обміни в дії”, – зазначив під час відкриття фотовиставки голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Між Львівщиною і Луганщиною є гарні напрацювання освітніх і культурних обмінів. Тепер це й медійні обміни.
Зі слів Олександра Ганущина, за час, поки готували фотовиставку, сталася подія, яка нагадує всім нам: в країні триває війна, вона не завершена, а на сході травмуються і гинуть наші захисники! “Один із фотокореспондентів (йому лише 23 роки), який подав свої світлини на конкурс, виконуючи завдання, підірвався на міні. Хлопець втратив ногу. Сьогодні цю виставку ми присвячуємо йому і всім Героям, які захищають нашу землю!” – наголосив Олександр Ганущин. Мовиться про Макса Алексєєва та його роботу “Промінь” (Луганщина, 2018 р.).
Серед світлин львівських авторів – робота фотографа “Львівської Пошти” Олега Огородника  “Герой війни”. Дуже сильне фото! Зі слів автора, на світлині – Сергій Калитюк, який служив на сході України за контрактом, був командиром 25-ої Дніпровської окремої повітряно-десантної бригади. У червні 2014-го в Красному Лимані при зачистці сепаратистів хлопець потрапив під обстріл і отримав важке поранення. Згодом проходив реабілітацію у Львівському військовому госпіталі, де з ним і познайомився фотомитець Олег Огородник. Зараз Сергій Калитюк є учасником “Ігор Нескорених”.
Серед робіт і світлина львівського фотографа та журналіста Юрія Басенка “Зустріч”. На ній зображені події 2014 року, коли у Львові на залізничному вокзалі зустрічали одну з перших груп ротації прикордонників. 2014 рік і на світлині відомого фотографа, співзасновника фотоагенції LUFA Віталія Грабара “Повернення” – у Львові родичі зустрічають військовослужбовця Нацгвардії після його повернення зі сходу. Дві роботи на фотовиставці авторства Володимира Скоростецького, полковника, військового журналіста і фотографа, який не раз був на сході України, – “Док” (м. Щастя, Луганщина, 2015 р.) та “Красуня” (с. Водяне, Донеччина, 2018 р.).
“Такі фотовиставки вкрай важливі для суспільства. Їх потрібно проводити частіше, побільше і в різних локаціях. Зокрема, такі фотовиставки потрібно частіше робити в стінах органів влади. Це зафіксовані авторами фотомиттєвості війни, на яких різні емоції військових, почуття їхніх рідних, коли бійці повертаються додому, – сказав Олександр Поронюк, керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України. – На світлинах – і сила волі та духу бійців, і радість, і переживання, і біль від втрат. Війна триває…”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4725 / 4.01MB / SQL:{query_count}