В Україні можуть посилити контроль за грошовими переказами

Міністерство фінансів запропонувало ввести ідентифікацію клієнта і встановлювати мету проведення фінансової операції при здійсненні переказів (у тому числі міжнародних) без відкриття рахунка на суму, що перевищує 30 тис. грн.

Про це мовиться в неофіційному тексті проекту закону на сайті Ліга.Закон.
Грошові перекази на суму, що дорівнює або перевищує 30 тис. грн, мають супроводжуватися повною інформацією про платника і одержувача переказу коштів (включаючи місце проживання, серію і номер паспорта, ідентифікаційний код). Перекази на суму менш ніж 30 тис. грн мають супроводжуватися мінімальною інформацією про ініціатора та отримувача переказу (ПІБ або найменування юридичної особи, номер рахунка або унікальний обліковий номер фінансової операції, який дозволяє здійснити відстеження операції).
Суб’єктам первинного фінмоніторингу буде заборонено здійснювати переказ коштів у разі відсутності вищевказаної інформації. Ці вимоги не поширюватимуться на операції зняття коштів з власного рахунка, переведення коштів з метою сплати податків, штрафів, комунальних платежів, при використанні електронних грошей для оплати товарів або послуг, переведення менш ніж 30 тис. грн для оплати товарів або послуг (за умови, що платіжна система може відстежити переказ коштів і визначити особу, яка уклала договір з одержувачем про поставки товарів або надання послуг), а також операції із забезпечення проведення переказу коштів, здійснювані операторами послуг платіжної інфраструктури.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.6247 / 4.06MB / SQL:{query_count}