В Україні заборонили МАФи та рекламні конструкції на тротуарах

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оновило державні будівельні норми, що, зокрема, не допускають встановлення тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій на тротуарах вулиць

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку.
Відповідні норми застосовуватимуться під час будівництва нових доріг та вулиць, а також здійснення капітальних ремонтів чи реконструкції вже існуючих. Документ набуває чинності з 1 вересня.
“Пішохідні зони на те й називаються “пішохідними”, тому що призначені для пішоходів, для їхньої зручності та комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски чи розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху тротуарами та навіть може нести небезпеку для пішоходів”, – повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.
Загалом оновлені норми не допускають встановлення на тротуарах дорожніх огорож та опор, рекламних конструкцій, торгових кіосків, павільйонів, наметів, приямків від люків та дощоприймачів, а також сходів та ґанків будинків.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.4081 / 4.05MB / SQL:{query_count}