Як поліція полюватиме на порушників на єврономерах

Поліція працюватиме зі системою “Рубіж”, яка зчитує номер автомобіля і повідомляє, чи є він у базі розшуку

Інформацію про порушників термінів перебування авто на єврономерах в Україні поліцейські вноситимуть у систему “Рубіж”. Про це інформує AvtoConsulting. Система зчитує номер автомобіля і повідомляє, чи є він у базі розшуку. Після цього правоохоронці мають законні підстави зупиняти машини і карати водія. Таким чином, за допомогою системи “Рубіж” патрульні поліцейські будуть зупиняти саме порушників, а не тих іноземців, які перебувають в Україні законно.
Можливість відстежувати терміни перебування в Україні авто на єврономерах і застосовувати санкції до порушників поліція отримала відповідно до постанови уряду.
Крім цього, поліція отримала доступ до митної бази “Інспектор-2006”, у якій фіксуються всі авто, що перетинають кордон, та в якому режимі в’їхав автомобіль: транзит або тимчасове ввезення на 1 рік.
Якщо авто перебуває в Україні в режимі тимчасового ввезення, то впродовж 90 днів його необхідно зареєструвати в сервісному центрі МВС України в установленому порядку.
Отже, патрульний екіпаж має право виписати штраф 255 грн при виявленні факту порушення. А повторне таке порушення може призвести до позбавлення права кермування на строк 3 – 6 місяців і навіть до конфіскації авто. Одна з груп, які об’єднують власників авто на єврономерах, вже закликала готуватися до масштабного страйку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.6260 / 4.06MB / SQL:{query_count}