Зарплата таксиста – 25 тисяч гривень

Доки мільйони українців працюють за кордоном, вітчизняні працедавці нарешті зрозуміли, що найняти відповідний персонал можливо лише за умови гідної оплати праці

Представники банківської сфери, а також сфери послуг (зокрема, служб таксі та ресторанного бізнесу) почали озвучувати досі нечувані зарплати для потенційних рекрутів.
Обіцяють, що кваліфіковані офіціанти разом iз “чайовими” можуть заробляти близько 1 тис. USD на місяць, таксисти – не менше 25 тис. грн, ІТ-спеціалісти та досвідчені топ-менеджери – взагалі від 100 тис. грн на місяць. Щоправда, мова лише про Київ, у регіонах про такі захмарні суми ніхто не чув.
Зате багато розмов про самореалізацію та кар’єрний ріст. “В Україні можна знайти роботу з більш вигідними умовами, ніж пропонують заробітчанам, приміром, у Польщі. Причому мова йде не лише про рівень заробітних плат, але і про можливості реалізувати себе, побудувати кар’єру, значно покращити своє матеріальне становище”, – пише Обозреватель. Інтернет-видання наводить дані Міжнародної організації праці (МОП), згідно з якими, за кордоном успішну кар’єру будують лише одиниці українців. За даними МОП, 40% трудових мігрантів з України знайшли низькокваліфіковану роботу, а ще 23,8% працюють не за своєю спеціальністю.
Тим часом потік українців, які їдуть працювати за кордон, не зменшується. Точних даних щодо кількості заробітчан не знає, здається, ніхто. Зате точно відомо, що сьогодні кожна п’ята польська фірма (19%) має намір узяти на роботу працівників з України. А серед великих підприємств цей відсоток значно вищий, – 42%, повідомляє “Польське радіо”.
“Польська економіка рішуче потребує працівників з-за кордону. Основна проблема ось у чому: як затримати українських працівників. Сьогодні ми маємо справу з новою дійсністю, в якій українці, маючи біометричний паспорт, подорожують всією Європою, вони бачать, що на західних ринках оплата праці вища. Тому важливо створити для них приязну атмосферу, забезпечити нормальні соціальні умови і дотримуватися взятих на себе польськими роботодавцями зобов’язань”, – заявив у інтерв’ю агентству Newseria голова Польсько-української господарчої палати Яцек Пєхота.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8425 / 4.35MB / SQL:{query_count}