Новий очільник на телебаченні

Керівником львівської дирекції “Суспільного” обрали Олександра Бузюка із Рівного

Правління “Національної суспільної телерадіокомпанії України” обрало менеджерів регіональних дирекцій “Суспільного” у Львові та Дніпрі. Керівником “Львівської регіональної дирекції” стане Олександр Бузюк, який раніше очолював “Громадське радіо”, а керівником “Дніпровської регіональної дирекції” – юрист Антон Веселов.
Їх обрали за результатами співбесід, проведених 4 і 5 червня. Перед цим кандидати пройшли відбір у відкритому всеукраїнському конкурсі. Із новообраними менеджерами філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені, йдеться в офіційному повідомленні на сайті suspilne.media.
Олександр Бузюк із Рівного, раніше працював директором “Громадського радіо”, до цього –  керівником “Каналу “Духовність”, адміністратором програм на ТРК “Рівне-1”, повідомив “Детектор медіа”. У НСТУ повідомили, що він здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, до якої входить ТРК “Львів” і “Львівське радіо”.
Антон Веселов із Кривого Рогу працював адвокатом, був директором юридичного департаменту на телеканалі “34”, претендував на посаду судді місцевого суду, але не пройшов відбір. Він здійснюватиме управління адміністративно-господарським блоком філії, до якої входить “51 телеканал” і радіо “Дніпро”.
Тим часом обрати менеджерів для Закарпатської і Херсонської філій “Суспільного” наразі не вдалося. Для них оголосять додатковий конкурс.
Співбесіди кандидатів на менеджерів із членами правління НСТУ відбувалися 4 і 5 червня. Попередній документарний відбір претендентів здійснює департамент управління персоналом НСТУ.
Під час перетворення ТРК “Львів” на філію суспільного телебачення скоротили 215 працівників.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2365 / 4.34MB / SQL:{query_count}