Ракета на Донбас прилетіла з Росії

Міжнародна слідча група (JIT), яка розслідує катастрофу літака Boeing 777 компанії “Малайзійські авіалінії”, знайшла нові докази про причетність російських військових до знищення пасажирського авіалайнера у небі над Донбасом у 2014 році

Про це заявив голова центрального департаменту кримінальних розслідувань національної поліції Нідерландів Уїлберт Паулсен.
За його словами, слідство знайшло низку характерних ознак на ракеті “Бук”, яка збила Boeing. “Ми проаналізували всі доступні нам зображення цих “Буків” і нам вдалося зняти відбитки зі снаряда, з якого був збитий літак. І ми розуміємо, що ці снаряди збігаються з тими, які належать військовим бригадам РФ”, – наголосив Паулсен. Голова департаменту поліції додав, що паралельно розслідування вела група Bellingcat, багато даних якої підтвердилися експертами міжнародної слідчої групи JIT.
Нагадаємо, що в слідства не залишилося жодних сумнівів, що зенітно-ракетний комплекс “Бук”, який збив Boeing у Донецькій області, належав 53-ій зенітно-ракетній бригаді міністерства оборони Російської Федерації. Слідчі зробили цей висновок, спираючись на фото і відео із соцмереж, зроблених на шляху прямування “Бука” з Курської області, де базується 53-тя бригада, 23 – 25 червня 2014 року. Слідчі встановили, що комлекс вивезли із селища ім. маршала Жукова під Курськом 23 червня 2014-го. Він був у складі конвою, що складався із 50 вантажівок і шести “Буків”. Експерти проаналізували відмінні риси машин за десятками фотографій, викладених у цей час у соцмережах. Вони встановили місце розташування об’єкта з кожної фотографії та склали хронологічний шлях конвою з Курська. Відмінні риси “Буків”, що належать 53-ій бригаді, були встановлені за численними постами в соцмережах, зроблених мешканцями Старого Оскола в Білгородській області РФ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1101 / 4.34MB / SQL:{query_count}