Дезертир мріяв про Аляску

Працівники приймальника-розподільника Хмельницького міськвідділу мілі­ції під час профілактичного рейду із виявлення осіб без постійного місця проживання в одній із приміських лісопосадок виявили в землянці 23-річного чоловіка на ім'я Сергій.

Працівники приймальника-розподільника Хмельницького міськвідділу мілі­ції під час профілактичного рейду із виявлення осіб без постійного місця проживання в одній із приміських лісопосадок виявили в землянці 23-річного чоловіка на ім'я Сергій. Як повідомили в МВС, у власноруч збудованому житлі чоловік досить добре облаштувався. "Крім усього необхідного для більш-менш нормального існування, тут була невелика бібліотека, міні-електростанція, виготовлена чолові­ком із підручних матеріалів", -  зазначили правоохоронці. Молодий чоловік заробляв на життя збиранням  брухту, якого на місцевому звалищі відходів від бу­дів­ництва було чимало. У результаті з'ясувалося, що він є громадянином Росії, який дезертирував із росі­й­ського президентського полку. За словами Сергія, у Кремлі у складі президентських військ він прослужив півтора року, після чого в нього виникли серйозні непорозуміння з командиром частини.

У МВС повідомили, що коли конфлікт досяг апогею, юнак не витримав і самовільно покинув війська. Деякий час він ховався в орендованих квартирах у Під­москов'ї, заробляючи на жит­тя на будівництвах. Після цього він повернувся на рідний хутір у Волгоградській області, але довго там не затримався, йдеться у повідомленні МВС. Транзитом через Сочі Сергій потрапив до Харкова, після цього до Одеси, після чого оселився у Хмельницькій області. Тепер працівники приймальника-розподільника очікують з Росії під­твердження особи відлюдника. Сам Сергій, повідомили в МВС, не планує припиняти свої подорожі і має намір найближчим часом пішки потрапити на Аляску.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.3067 / 4.06MB / SQL:{query_count}