Переймаємо досвід міжнародних партнерів

Україна підписала з Канадою угоду про військову співпрацю

Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров та заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій Вільям Сеймур уклали технічну угоду про військову співпрацю, яка передбачає не лише підготовку особового кладу, але й вибухотехнічну та медичну підготовки, модернізацію логістики, професійний розвиток та освіту офіцерів, мовні курси та співпрацю в сфері стратегічних комунікацій.
“Мовиться і про допомогу в підготовці поліцейських, і спільні тренінги. Річ не в грошах, а в тісній співпраці, яка існує між нашими країнами та відомствами. Ми переймаємо канадський досвід, але я думаю, що канадці багато чого можуть навчитися і в нас – у наших військовослужбовців. В України є досвід ведення гібридної війни”, – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Він нагадав, що завдяки підтримці канадської сторони українському МВС вдалося реалізувати проект підтримки підготовки поліцейських, створити Академію патрульної поліції, провести навчальні курси з лідерства для керівного складу поліції, підготувати велопатрульних. Експерти з Канади також провели тренінги із протидії гендерно зумовленому насильству та командуванню під час надзвичайних ситуацій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7866 / 4.34MB / SQL:{query_count}