Дати відсіч агресору

Патріарх Філарет в Європарламенті помолився за мир і українську Церкву

Учора, 2 травня, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив молебень у будівлі Європарламенту за мир в Україні та Європі та за українську єдину православну Церкву, повідомляє РІСУ.
У Брюсселі Патріарх взяв участь у міжнародних конференціях “Ціна російської агресії в Україні: свідчення викрадень, тортур та вбивств”, а також “Україна за часів незалежності: погляд Православної Церкви Київського Патріархату на суспільство, що змінюється”.
Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет закликає Європейський парламент розглядати війну на Донбасі як загальноєвропейську проблему. Про це він сказав у своєму виступі під час конференції “Ціна російської агресії в Україні: свідчення викрадень, тортур та вбивств”, що відбулася в Європарламенті.
“Оскільки після Криму агресору не дали достойної відсічі ні Україна, ні Європа, ми маємо сьогодні війну на Донбасі. Завдяки мудрості українського народу, на яку не розраховував агресор, він не захопив Україну, таким чином врятовано Європу, бо якби агресор захопив Україну, він би не зупинився і пішов на Польщу, Прибалтику і далі. Тому не треба розглядати це як суто українську проблему, це загальноєвропейська проблема. Якщо ми цього не усвідомимо, ми будемо мати біду в Європі”, – сказав Патріарх Філарет.
Він зазначив, що наслідком війни є страждання українського народу, а у в’язницях на окупованих територіях, в Криму та в Росії утримуються “невинні заручники”.
За словами першоієрарха, Церква докладає максимум зусиль, щоб “зупинити агресора” та для звільнення заручників.
“Вони можуть бути звільнені тоді, коли буде переможений агресор, але ми хочемо, щоб їх звільнили до закінчення війни. Ми закликаємо Європу продовжити санкції, які діють дуже болісно для Росії, і вона зараз вже ледь-ледь їх терпить. Тому ми просимо їх продовжити, щоб зупинити та перемогти агресора”, – закликав Патріарх.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8072 / 4.36MB / SQL:{query_count}