Мільярди з диму

50,4 млрд гривень або 6% усіх податкових платежів в Україні в 2017 році забезпечили чотири найбільші тютюнові компанії – члени Асоціації “Укртютюн”

Таку інформацію оприлюднила голова Асоціації “Укртютюн” Валентина Хоменко. Незважаючи на те, що за останні роки обсяги виробництва тютюнових виробів зменшуються, обсяг сплачених податків зріс. Чотири компанії-члени Асоціації “Укртютюн” входять до десятки найбільших платників податків України.
“Останнім часом у ЗМІ з’явилися публікації, які протиставляють “національних” і “міжнародних” виробників в Україні. Асоціація “Укртютюн” наголошує, що компанії-члени Асоціації – це підприємства-виробники, які працюють саме в Україні, забезпечуючи якісними робочими місцями більше 3 тис. людей в усіх областях України”, – заявила Валентина Хоменко. Також в Асоціації нагадали, що її члени – серед найбільших інвесторів України. “Компанії-члени Асоціації “Укртютюн” сплатили більше 200 млрд грн податків за останні п’ять років та інвестували більше 1,3 млрд доларів у сучасне виробництво і системи дистрибуції”, – нагадала Валентина Хоменко. Голова Асоціації підкреслила, що нещодавно Асоціація підписала з Державною фіскальною службою меморандум про співпрацю – зокрема у сфері боротьби із нелегальним обігом тютюнових виробів. Також компанії-члени Асоціації “Укртютюн” за минулий рік здійснили великі експортні поставки тютюнових виробів з України – загалом майже на 300 млн грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3292 / 3.96MB / SQL:{query_count}