“Глушилками” по сепаратистах

У зоні проведення Антитерористичної операції, уздовж лінії розмежування, встановили спеціальні радіопередавачі, які блокують російське пропагандистське мовлення на Донбасі

Про це під час наради з питань протидії інформаційній агресії РФ заявив Президент України Петро Порошенко.
З його слів, важливим елементом гібридної війни Росії проти України є не лише військові дії та економічний тиск, а й поширення пропаганди та фейкових новин. “Ми не можемо бути тут безпечними, треба підготувати відповідну реакцію з боку Української держави на такі загрози і виклики, які ми сьогодні бачимо. В першу чергу ця “отрута” діє з окупованої території, зі сходу нашої країни”, – сказав глава держави. Президент зазначив, що для того, аби запобігти розповсюдження антиукраїнського мовлення на території Донецької та Луганської областей, а також у Харківській та Запорізькій областях, були розроблені та встановлені вдовж усієї лінії розмежування спеціальні радіопередавачі, які блокують російські ЗМІ.
Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації генерал Леонід Євдоченко продемонстрував, як працює система, зазначивши, що з її запуском під “інформаційний захист” потрапляють українці, які проживають в 150 населених пунктах Донбасу. Він пояснив, що система блокує аналогові та цифрові телевізійні сигнали, які надходять із непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, зокрема блокуються понад 40 каналів російського і сепаратистського телебачення.
Наостанок Петро Порошенко додав, що наразі потребує докладного вивчення питання, як за допомоги соцмереж та інтернету протидіяти російській агресії, зберігаючи свободу слова. Також він подякував іноземним партнерам, які надали обладнання, сказавши, що це так само важливо, як і передача Україні летальної зброї.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9054 / 4.07MB / SQL:{query_count}