Оренда навчальних приміщень: зміна правил

В Україні заборонили орендувати нерухоме майно шкіл та вишів

Після прийняття нового закону «Про освіту» будь-яка оренда приміщень навчальних закладів стала неможливою. Заборона орендувати приміщення навчальних закладів стосується і державних установ, розміщених у вільних від навчального процесу приміщеннях. Це чітко регламентує стаття 80 відповідного документа.
«Законодавці, намагаючись захистити майно освітніх закладів від нецільового використання, створили ситуацію, за якої розміщення в університетах їдалень, буфетів, пралень у гуртожитку, спортивних залів та інших об’єктів, котрі орендували приміщення з метою облаштування навчального процесу, стало незаконним», – зазначив на своїй Facebook-сторінці в.о. голови Фонду державного майна України (ФДМУ) Віталій Трубаров.
Саме тому, з його слів, разом із Міністерством освіти та народними депутатами на засіданні парламентського комітету з питань освіти ФДМУ ухвалив рішення розробити зміни до закону «Про освіту» щодо надання приміщень в оренду з метою науково-методичного супроводу освітнього процесу. Зі слів Віталія Трубарова, профільний комітет попросить Генпрокуратуру не відкривати провадження на регіональні відділення Фонду за нерозірвання договорів оренди, що супроводжують освітній процес та є необхідними для роботи університету, допоки це питання не вирішать на законодавчому рівні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2585 / 4.06MB / SQL:{query_count}