Фракція Ляшка пікетувала Сейм Польщі з вимогою скасувати антиукраїнський закон

Депутати фракції Радикальної партії приїхали до Польщі, щоб захистити наших заробітчан та примирити країни

Олег Ляшко та його команда пікетували польський Сейм у Варшаві
Команда Олега Ляшка привезла в Польщу звернення Верховної Ради України щодо прийнятого Сеймом антиукраїнського закону і передала документ представникові депутатського корпусу.
Зі слів лідера РПЛ, його команда хотіла переконати польську владу в неприпустимості ухвалення рішень, які погіршують відносини між нашими країнами. На плакатах, які розгорнули народні депутати, містилися заклики до поляків жити майбутнім, а не минулим, і цитата відомого польського діяча Єжи Гедройца “Без незалежної України не буде незалежної Польщі”. Кінцевою метою акції депутати від РПЛ бачать скасування закону “Про інститут національної пам’яті”, ухваленого Сеймом. Українські політики висловили побоювання, що цей документ може негативно позначитися на наших заробітчанах у Польщі, і пообіцяли зробити все, щоб цього не допустити. Олег Ляшко наголосив, що українці і поляки повинні будувати свої відносини на тому, що об’єднує дві країни.
“Наше протистояння було в минулому. А зараз потрібно відповідати на сучасні виклики, бути сильними разом, а не шукати приводи зіпсувати ці відносини на догоду агресору – Росії. Я сподіваюся, що Польща й надалі буде дружньою нам країною. Тут працюють мільйони українців. Ми зробимо все, щоб у них була робота і зарплата в Україні і щоб вони повернулися додому, до своїх родин. А поки вони тут, наше завдання їх захистити. Польська влада повинна з повагою ставитися і до наших людей, і до кордонів нашої держави. А якщо почати перегляд кордонів, можна до Київської Русі дійти. Так чи інакше – все починалося з Києва”, – нагадав Олег Ляшко.
Депутати фракції Радикальної партії переконані, що внаслідок протистояння між Польщею та Україною виграє Росія.
“Україна зараз воює з агресором, якому дістався військовий потенціал Радянського Союзу. Ми зараз – форпост Європи, який захищає мирне небо над Польщею, Румунією, Угорщиною, Словаччиною та іншими країнами. Поляки повинні нас підтримувати”, – зазначив заступник лідера РПЛ народний депутат Андрій Лозовий.
Крім того, антиукраїнській закон загрожує й національній безпеці самої Польщі, упевнені радикали.
“Коли поляки вигадують причини для боротьби з Україною, то послаблюють власну безпеку і власну незалежність, провокуючи міжнаціональні протистояння. Тому треба не з химерами минулого боротися, а відповідати на виклики, які постають перед нашими країнами сьогодні. Ми хочемо, щоб відносини України і Польщі зміцнювалися. У нас є величезний стратегічний потенціал, і ми прагнемо використати його, щоби рухатися вперед”, – підсумував Олег Ляшко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7117 / 4.09MB / SQL:{query_count}