Комунальні зміни

Уряд розгляне постанову про монетизацію пільг і субсидій за утримання багатоквартирного будинку

Міністерство фінансів завершило процес підготовки змін до постанови Кабінету Міністрів, що передбачає повну монетизацію пільг та субсидій з оплати за утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території та вивезення сміття, інформує прес-служба Мінфіну. У разі ухвалення постанови кошти на оплату житлокомпослуг будуть перераховувати на особистий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або через відділення поштового зв’язку “Укрпошти” з 1 квітня 2018 року.
Нагадаємо, що 26 квітня 2017 року Кабінет Міністрів ухвалив рішення про монетизацію суми зекономленої субсидії на оплату газу та електроенергії.
З 1 травня 2017 набула чинності оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
На початку листопада минулого року уряд затвердив запровадження з 1 січня 2018 року механізму розрахунків з теплокомуненерго за поставлені населенню в рамках субсидій послуги “живими” грошима замість клірингових операцій взаємозаліку.В кінці січня 2018 року представники ОСББ (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків) закликали уряд найближчим часом запустити адресну монетизацію субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для населення, а також відшкодувати заборгованість бюджету за пільгами та субсидіями за попередні періоди перед ОСББ, що повинно дозволити об’єднанням своєчасно та в повному обсязі оплачувати рахунки, а також інвестувати кошти в енергомодернізацію будівель.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.3834 / 4.06MB / SQL:{query_count}