“Ми не зимова країна”

Міністр пояснив скромні олімпійські прогнози

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов назвав три причини, чому Україна не чекає багато медалей від Олімпійських ігор у Південній Кореї.
“Ми не зимова країна, сніг не лежить так довго, як у Норвегії чи Канаді. У нас і в січні буває плюсова температура. Історично склалося, що зимові види спорту не є такими масовими, як літні”, – пояснює першу причину міністр.
До того ж, веде далі, нову інфраструктуру для зимових видів спорту не будували в незалежній Україні десятиліттями, а та, що залишилася від СРСР, не відповідає міжнародним стандартам.
По-друге, каже урядовець, Україна відправила на змагання порівняно небагато спортсменів. “Краще ми повеземо менше спортсменів, які мають реальні шанси здобути або медаль, або місце в ТОП 10-20, аніж будемо розпорошувати ресурси на всіх”, – розповідає він.
Ігор Жданов нагадав, що найбільше українців (68) виступали на Зимових Іграх у Солт-Лейк-Сіті 2002 року, 47 спортсменів від України змагалися у Ванкувері 2010-го, проте обидві Олімпіади завершилися для наших збірних безрезультатно.
Також він звернув увагу, що в Україні триває війна та існують складні соціально-економічні умови. Крім того, міністр зауважив, що великих успіхів у зимових видах спорту в нашій країні ніколи не було. “Усього за роки незалежності України на білих Олімпіадах нашими спортсменами здобуто лише сім нагород, з них – дві золоті”, – нагадав він. Урядовець подав інфографіку успіхів українських атлетів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.0868 / 4.07MB / SQL:{query_count}