Ющенко хоче зблизитися з Росією

Президент України Віктор Ющенко хотів би кращих відносин з Росією. Про це він заявив у інтерв'ю провідним європейським виданням:

Президент України Віктор Ющенко хотів би кращих відносин з Росією. Про це він заявив у інтерв'ю провідним європейським виданням:

"Звичайно, я б хотів, щоб відносини між нашими країнами були кращі, й вірю, що це можливо. Але майже усе залежить від Москви. Це велика країна, і відомо, що чим більша країна, тим відповідальнішою вона має бути. Цілком зрозуміло, що наша незалежність і наш суверенітет не можуть ставитися під сумнів".

Згадуючи про відносини Києва й Москви, Ющенко зачепив і газове питання. Він заявив, що останній газовий конфлікт завершився ухваленням асиметричних рішень, оскільки вони не відповідають інтересам усіх зацікавлених сторін.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, що Москва хоче брати участь в угоді, досягнутій з Європою щодо модернізації мережі українських газопроводів, Ющенко сказав: "Безумовно, ми готові прийняти внесок усіх зацікавлених партнерів, але на певних умовах".

Їх суть зводиться до того, що контроль над мережею і власність трубопроводів залишаться укра­їнськими.

Віктор Ющенко торкнувся і протистояння з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, наголосивши, що в цьому немає нічого особистого, це конфлікт двох ідеологій.

"Існує група, яка хоче загнати Україну в минуле, група, пов'язана з комуністами. Вони хочуть розділити Україну, і вони не просто здійснюють конкретну політику. Має місце найсправжнісінька узурпація влади", - сказав Ющенко.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.2426 / 4.06MB / SQL:{query_count}